Tauku atdalītājs AS-FAKU MNI

Tauku atdalītājs AS-FAKU MNI

Pielietojums

Tauku atdalītājs AS-FAKU MINI paredzēts tauku atdalīšanai no notekūdeņiem, kas iziet no nelieliem pārtikas sagatavošanas uzņēmumiem (kafējnīcām, restorāniem, ēdnīcām utt.). Atdalītāja darbība nodrošina tauku produktu atdalīšanu no notekūdeņiem, novēršot kanalizācijas tīklu aizsērēšanu.

Apraksts

Tauku atdalītājs tiek uzstādīts nelielos pārtikas sagatavošanas vai ēdināšanas uzņēmumos, kur nav iespējams uzstādīt ārējo tauku atdalītāju. Dotā tipa tauku atdalītāji paredzēti tauku produktu atdalīšanai no notekūdeņiem ar caurplūdumu līdz 0,7 l/s. Mazā izmēra un svara dēļ tauku atdalītājs AS-FAKU MINI ir viegli uzstādāms un apkalpojams. Ieplūdes un izplūdes caurules tauku atdalītājam atbilst DN50 standartam, nodrošinot vieglu pieslēgšanās iespēju kanalizācijas tīklam. Tauku atdalītāja gabarīti neaizņem daudz vietas un to ir ērti uzstādīt tieši zem izlietnes vai tiešā tās tuvumā. Tauku atdalītāja vāks ir hermetizēts, novēršot nepatīkamu smaku izplatīšnos. 

 

 

Darbības apraksts

Notekūdens pa ieplūdes cauruli ieplūst tauku atdalītājā, kur ūdens plūsma atduroties pret pirmo starpsienu tiek novirzīta uz leju. Ūdenī esošie smagie mehāniskie piemaisījumi nosēžas dubļu uztveršanas daļā, bet tauki sāk nostāties ūdens virspusē. Tālāk ūdens plūsma tiek virzīta uz leju, uz izplūdes caurules apakšējo atveri, caur kuru attaukots ūdens izplūst no atdalītāja.

 

AS-FAKU MINI priekšrocības:

- Ērts un efektīvs risinājums tauku uztveršanai 
- Paredzēts izmantošanai pieslēgumā pie izlietnes 
- Pareizi ekspluatējot novērš tauku nokļūšanu kanalizācijas sistēmā un cauruļu aizsērēšanu ar taukiem 
- Nekorodē, izgatavots no polipropilēna loksnēm un caurulēm 
- Vienkārša apkope

 

Montāža

Tauku atdalītāju pie izlietnes pieslēdz kvalificēts santehniķis, kā norādīts zīmējumā zemāk. Pēc pieslēgšanas tauku atdalītāju piepilda ar aukstu ūdeni. Jāraugās, lai tauku atdalītājs būtu savienots ar kanalizācijas vēdināšanas stāvvadu. Ja tas nav iespējams, jāparedz atsevišķs vēdināšanas stāvvads. 

Apkope

Tā kā tauku atdalītājs pēc darbības principa ir samērā vienkārša iekārta, tad vienīgā tās apkope ir regulāra un savlaicīga tīrīšana. Taukus atdalītājā no ūdens virsmas nosmeļ, bet dubļu trapu tīra ar speciāla kausa palīdzību. Lai efektīvi notiktu tauku atdalīšana, ūdens temperatūrai tauku atdalītājā nedrīkst pārsniegt +40 °C.