Tauku atdalītājs AS - FAKU FOZ/AUTO un FOZ/MANUAL

Tauku atdalītājs AS - FAKU FOZ/AUTO un FOZ/MANUAL

 

Pielietojums

Tauku atdalītāji AS FAKU FOZ/AUTO un FOZ/MANUAL paredzēti mehāniskai augu un dzīvnieku izcelsmes tauku atdalīšanai no pārtikas apstrādes procesā izejošiem notekūdeņiem. Atšķirībā no parastā tipa tauku atdalītāja, AS FAKU FOZ/AUTO un FOZ/MANUAL darbība nodrošina automātisku tauku un nogulšņu izvadīšanu no iekārtas. Dotā tipa tauku atdalītāji paredzēti uzstādīšanai iekštelpās.

Apraksts

Tauku atdalītāji AS FAKU FOZ/AUTO un FOZ/MANUAL pilnībā tiek izgatavoti no plastikāta (polipropilēna PP, polietilēna PE) vai nerūsējošā tērauda (1.4301, 1.4571) atbilst EN 1825, ONORM B5103 un DIN 4040 standartiem.

Tauku atdalītāja tipam MANUAL vadību veic manuālā režīmā. Tipam AUTO vadība norit automātiski.
Tauku atdalītāji ir ērti un vienkārši komplektējami, detaļu montāžu var veikt konkrētā objektā uz vietas. Mazais atdalītāja svars un gabarīti nodrošina vieglu iekārtas pārvietošanu un uzstādīšanu. Plastikāta konstrukcijas materiāls (PP, PE) padara atdalītāju izturīgu pret dažādām taukskābēm un citām ķimikālijām.

 

Tehnoloģiskais apraksts

  1. divdaļīgs rezervuārs
  2. ievads
  3. izvads
  4. ūdens pievads
  5. tīrīšanas ierīce
  6. uzgalis
  7. iekārtas pildīšana ar ūdeni
  8. tauku un eļļu atsūknēšana
  9. sūknis
  10. vadības panelis
  11. vāks ar aizvērtņiem
  12. savienojums ar asenizācijas mašīnu

 

Montāža

Uzstādot tauku atdalītāju jāvadās pēc montāžas instrukcijas. Tauku atdalītāju novieto tehniskā, pret salu aizsargātā telpā uz horizontālas pamatnes. Pievadcaurules montē no standarta PVC, PE vai PP caurulēm un veidgabaliem. Ūdens cauruļvadus pievieno iekārtai, lai to varētu izskalot un uzpildīt. Vietu pie tauku atdalītāja sūkņa pusē jāparedz pietiekama, ērtu apkopes funkciju veikšanai. Ja tauku atdalītājs tiek uzstādīts zemāk par ēkas kanalizācijas izvadcauruli, tad aiz tauku atdalītāja jāuzstāda sūkņu aka.