Šķidrā biopiedeva notekūdeņu attīrīšanas iekārtām AS-AKTIV

Šķidrā biopiedeva notekūdeņu attīrīšanas iekārtām AS-AKTIV

 

 

Apraksts

Šķidrais biopreperāts ASIO AKTIV paredzēts lietošanai dažādu veidu notekūdeņu bioloģiskajās attīrīšanas iekārtās un septiķos.
Preparāts palielina attīrīšanas iekārtu darbības efektivitāti, kā arī samazina lieko aktīvo dūņu daudzumu. Preparātu var izmantot arī kanalizācijas cauruļu attīrīšanai no dažādiem organiskiem nosēdumiem, kā arī novērst nepatīkamu smaku veidošanos.
ASIO AKTIV satur dažādas mikroorganismu kultūras, kas nodrošina daudz efektīvāku sadzīves notekūdeņos esošo organisko vielu pārstrādi.
Produkts nav toksisks, tādēļ tas neatstāj kaitīgu ietekmi uz vidi.

Biopreperāta ASIO AKTIV pielietojums

Biopreperāts ir īpaši piemērots gadījumos, ja attīrīšanas iekārtu darbība tiek pārslogota. Pārslodze var rasties, ja attīrīšanas iekārta apkalpo lielāku cilvēku skaitu nekā paredzēts.
Preparāts nodrošina arī attīrīšanas iekārtas ātrāku darbības atsākšanu. Piemēram, ja attīrīšanas iekārta nav ilgu laika periodu lietota, mikroorganismi, kas nodrošina bioloģisku notekūdeņu attīrīšanu, pamazām aiziet bojā. Atsākot iekārtu lietot, attīrīšanas efekts ir zems. Dabiskā veidā mikroorganismu atjaunošanās process ir lēns, taču izmantojot biopreperātu process paātrinās.