Magnētiski induktīvais plūsmas mērītājs R-SMQI

Magnētiski induktīvais plūsmas mērītājs R-SMQI

 

Magnētiski induktīvais plūsmas mērītājs R-SMQI paredzēts šķidrumu plūsmas uzskaitei ar augstu mērījumu precizitāti. Plūsmas mērītājs ir paredzēts uzstādīšanai cauruļvados, kuros nepārtraukti atrodas šķidrums. Magnētiski induktīvais plūsmas mēraparāts ir īpaši piemērots izmantošanai spiediena cauruļvados, kas paredzēts arī dažādu šķidrumu uzskaitei. Plūsmas mērītājs nodrošina precīzu plūsmas uzskaiti neatkarīgi no uzskaitāmās vielas fizikālā stāvokļa. Mērinstruments savas darbības laikā nerada mehāniskus šķēršļus šķidruma plūsmai neradot aizsērējumus. Mērītāja priekšrocība ir iespēja caurplūstošo šķidrumu uzskaitīt digitālā veidā nodrošinot arī arhivēšanas iespēja. R-SMQI mērījumus iespējams izmantot dažādu citu ierīču funkciju vadībai.
R-SMQI tehniskais izpildījums atbilst DIN standartam un mērītāju izmēri var būt dažādi atkarībā no cauruļu diametra.

Plūsmas mērītāja darbības princips

Magnētiskās induktivitātes plūsmas mērītāja darbības pamatā ir Faradeja likums, ja vadītājs pārvietojās magnētiskajā laukā, tajā inducējās spriegums, kas ir proporcionāls caurplūdes vidējam spriegumam.
Magnētisko lauku plūsmas mērītājā rada divas magnētu spoles, sprieguma izmaiņas tiek konstatētas ar caurules sānos iebūvētiem elektrodiem.

 

   U – inducējamais spriegums
   D – caurule
   v – vidējais plūsmas ātruma vektors
   B – magnētiskā induktivitāte

 

 

 

 

 

 

Magnētiskā induktivitātes plūsmas mērītāja R-SMQI tehniskie dati

Tehniskie parametri


Uzstādīšanas nosacījumi