Lietus ūdens akumulēšanas sistēma AS-NIDAPLAST

Lietus ūdens akumulēšanas sistēma AS-NIDAPLAST

Pielietojums

Lietus ūdeņu akumācijas sistēma AS-NIDAPLSAT ir paredzēta lietus ūdeņu akumulēšanai un pakākāpeniskai ūdens novadīšanai. Sistēma paredzēta, lai novērstu kanalizācijas tīklu pārslodzi, kas var rasties intensīva lietus laikā. Akumulēšanas sistēmu iespējams lietot arī lietus ūdeņu uzkrāšanai un pakāpeniskai filtrācijai gruntī.

Apraksts

AS-NIDAPLAST tiek izgatavots no plastikāta (polipropilēna) bišu šūnu formā. Sistēma sastāv no kvadrātveida blokiem, kuru daudzumu nosaka pēc akumulējamā ūdens tilpuma. Akumulēšanas sistēmu iespējams uzstādīt zem gājēju un vieglā transporta zonām. Sistēma spēj izturēt vertikālo slodzi līdz 400kN/m³.

Priekšrocības:

    - nerada piesārņojumu 
    - viegla uzstādīšana 
    - nav nepieciešams pārbūvēt esošo kanalizācijas kolektoru
    - var uzstādīt zem gājēju un vieglā transporta ceļiem

Tehniskie parametri

 

Ūdens uzņemšanas koeficents 95%
Pieļaujamā vertikālā slodze V=400kN/m³
Pieļaujamā horizontālā slodze H=20kN/m³

Bloku izmēri:

    Garums 2.4m 
    Platums 1.2m
    Augstums 0.52m

 

Pielietošanas piemērs

AS-NIDAPLAST lietus akumulācijas sistēmu izbūvē atklāta tipa auto stāvvietās, ja tuvumā esošā lietus kanalizācijas sistēma nespēj nodrošināt lielu lietus notekūdeņu daudzuma uzņemšanu. Šajā gadījumā, lai nebūtu jāpārbūvē esošā lietus kanalizācija, iesakām pirms tās izbūvēt AS NIDAPLAST lietus ūdens akumulēšanas sistēmu, kas uzņems sevī lieko ūdens daudzumu un pēc tam to lēni novadīs lietus kanalizācijā, to nepārslogojot.